Kibice zorganizowali gorące przywitanie dla "Nafciarzy"! "Duch Orlen Areny ożył"

Autor: Ewa Basak, 04-03-2019, 16:10

Orlen Wisła Płock w niedzielę sprawiła ogromną niespodziankę. Płocczanie po arcytrudnym pojedynku z Bjerringbro-Silkeborg w kapitalnym stylu awansowali do najlepszej szesnastki Ligi Mistrzów!

"Nafciarze" w pierwszym meczu z duńskim zespołem przegrali różnicą czterech bramek. Zadanie w rewanżu było bardzo trudne, ale dopóki piłka w grze w wszystko jest możliwe... I tak też się stało! 

REKLAMA

Niedzielne starcie zapisało się już na kartach historii klubu. Po szalonym meczu Orlen Wisła mogła cieszyć się ze zwycięstwa i awansu do TOP 16. Bohaterem rewanżowego spotkania został Adam Morawski, który zamurował całkowicie bramkę. Goalkeeper trafił do najlepszej siódemki kolejki europejskich rozgrywek. 

Wicemistrzowie Polski wrócili do kraju około 23:30. Już na lotnisku drużynę przywitało pięć osób, a w Płocku spora grupa sympatyków klubu czekała przed halą na zespół. Zawodnicy nie spodziewali się tak gorąceO 

- To było coś niesamowitego! To oznacza, że duch Orlen Areny ożył! Musimy dalej pracować na to, żeby kibice wrócili do hali. Potrzebujemy jednak zaufania, cierpliwości i czasu. Musimy też twardo stąpać po ziemi. Realizujemy bardzo dobry projekt i gramy dobry sezon. Pracujemy bardzo ciężko przez cały sezon - mówił po powrocie trener Orlen Wisły, Xavi Sabaté. 

Zobacz specjalne wideo:

REKLAMA

Dodaj komentarz