David Davis: Grałem przeciwko ważnej osobie w moim życiu

Autor: Wojciech Staniec, 03-03-2019, 09:25

- W tym meczu dużo się w nim działo. W fazie grupowej zajęliśmy drugie miejsce i to jest to co chcieliśmy osiągnąć - powiedział po pojedynku z PGE VIVE, David Davis, trener Telekomu. - Gratuluję zespołowi z Veszprem zwycięstwa. Jestem zadowolony z naszych zawodników, dziękuję kibicom za doping - powiedział Tałant Dujszebajew, szkoleniowiec PGE VIVE.

REKLAMA

David Davis (trener, Telekom Veszprem): - Grałem przeciwko ważnej osobie w moim życiu, czyli Tałantem Dujszebajewem. To trener, który prowadził mnie w najlepszych latach w karierze. Można od niego dużo czerpać, zarówno jako od człowieka, jak i szkoleniowca. Znamy się dobrze i trudno się do tego przygotować. Jeżeli chodzi o sam mecz to dużo się w nim działo. W fazie grupowej zajęliśmy drugie miejsce i to jest to co chcieliśmy osiągnąć.

Tałant Dujszebajew (trener, PGE VIVE Kielce): Gratuluję zespołowi z Veszprem zwycięstwa. Jestem zadowolony z naszych zawodników, dziękuję kibicom za doping. Będziemy dalej walczyć.

Trener był także zapytany, czy ma swój typ na 1/8 finału i czy wolałby zagrać z RK PPD Zagrzeb, czy Motorem Zaporoże. - Mam, ale nie powiem - uciął krótko.

Andreas Nilsson (zawodnik, Telekom Veszprem): - Dziękuję zespołowi z Kielc za walkę. Są to trudne spotkania, bo znamy się dosklane i na przestrzeni graliśmy ze sobą wiele razy. W kluczowych moemntach dużo dali nasi bramiarze. Jesteśmy bardzo szczęśliwy, bo kończymy na drugim miejscu.

Vladimir Cupara (zawodnik, PGE VIVE Kielce): Gratuluję zespołowi  z Veszprem zwycięstwa. Mój zespół też bardzo walczył, to był trudny mecz dla nas. Atmosfera była świetna, kibice bardzo nam pomogli. Będziemy walczyć w kolejnych meczach, aby wejść dalej i awansować do Final Four.

REKLAMA

Dodaj komentarz