REKLAMA

Gracze Warmii Energa Olsztyn zachęcają do wsparcia małej Laury

Autor: Eryk Dembkowski, 20-01-2019, 11:43

Laura ma 16 miesięcy. Cierpi na bardzo rzadką chorobę jaką jest Zespół Williamsa. Początek roku to taki czas, gdy każdy może pomóc bez większego wysiłku.

Styczeń to czas, gdy można zacząć rozliczać PIT za 2018 rok. Dotyczy to każdego kto w minionych dwunastu miesiącach pracował. Co ważne, 1% podatku możemy przekazać na wyznaczony przez siebie cel. Z tego powodu szczypiorniści z Olsztyna mają do wszystkich wielki apel!

Chodzi o pomoc Laurze Hawrylik, 16-miesięcznej dziewczynce, córce zagorzałego kibica Warmii i dobrego kolegi zawodników tego klubu. Laura choruje cierpi na rzadką przypadłość genetyczną, jaką jest Zespół Williamsa.

- To rzadka choroba, a koszty leczenia i rehabilitacji są ogromne. My możemy pomóc i nawet tego nie odczuć, a dla Laury to będzie ogromny krok w stronę zdrowia. Jeśli się może, to trzeba pomagać. Pamiętajmy, że dobro do nas wraca! - mówił Piotr Dzido, obrotowy Warmii Energa Olsztyn.

Zespół Wiliamsa to rzadka choroba genetyczna. Powoduje ona szereg schorzeń, która utrudniają codzienne życie. Jednak małej Laurze każdy może pomóc. Jak to zrobić? Szczegóły można znaleźć na powyższej grafice.

REKLAMA

Dodaj komentarz