Drugoligowy Szczypiorniak Olsztyn pogrążony w żałobie. W wypadku zginął były zawodnik tego klubu

Autor: Eryk Dembkowski, 10-01-2019, 09:54

Wielka tragedia w Olsztynie! W wypadku samochodym zginął były piłkarz ręczny Szczypiorniaka. 

Do tragicznej sytuacji doszło 9 stycznia o 2:00 w nocy w Olsztynie. Były zawodnik Szczypiorniaka Olsztyn stracił panowanie nad autem. W efekcie uderzył o krawężnik i dwa słupy, co doprowadziło do jego śmierci.

REKLAMA

Klub prowadzi dwa profile na Facebooku. Na jednym z nich pojawiła się informacja o śmierci byłego zawodnika w postaci kolażu czarno-białych fotografii z czasów, gdy reprezentował barwy olsztyńskiego Szczypiorniaka. Nie wspomniano jednak jego nazwiska. Teraz wiadomo, że zginął Bartosz Raczyło. Na drugim klub zaktualizował zdjęcie profilowe (logo klubu w czarnym kolorze, które w oryginale jest niebieskie).

O wypadku poinformowały olsztyńskie media. Były gracz Szczypiorniaka stracił panowanie nad autem jadąc w stronę centrum miasta i uderzył w krawężnik, a następnie w słup oświetleniowy i sygnalizacji świetlnej. Na miejscu pojawił się lekarz, który stwierdził zgon. Przyczyny wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora.

Bartosz Raczyło reprezentował klub na wielu szczeblach młodzieżowych. Zadebiutował także w pierwszym zespole w II Lidze. Odszedł jednak z klubu i nie uprawiał już piłki ręcznej. 18 stycznia br. skończyłby 24 lata.

Pogrążonym w żałobie Klubowi i rodzinie składamy kondolencje.

fot. pixabay.com

REKLAMA

Dodaj komentarz