Reprezentacja Polski B znów lepsza od Estonii

Autor: Wojciech Staniec, 10-01-2019, 09:18

Reprezentacja Polski B rozegrała drugi mecz towarzyski z pierwszą drużyną Estonii. Tym razem zespół Patryka Rombla wygrał 32:27.

Pierwsze spotkanie z Estonią nasza drużyna wygrała jedną bramką (26.25). Tym razem wygrana była bardziej okazała. Początek spotkania należał do gości, ale później przewaga Polaków nie było zagrożona nawet przez chwilę. "Biało-czerwoni" po pierwszej połowie prowadzili różnicą siedmiu bramek, a ostatecznie wygrali pięcioma trafieniami.

REKLAMA

– Moi podopieczni mieli okazję konfrontacji ze stylem gry, którego nie doświadczają w ligowych meczach. Musieli się sprężyć, gdyż większość rywali wywodzi się z 2. Bundesligi, gra w Rumunii bądź na Węgrzech – powiedział trener Patryk Rombel. 

Kolejne zgrupowanie kadra B odbędzie na początku kwietnia. Wtedy Polacy na wyjeździe zagrają z Niemcami B. To spotkanie odbędzie się w Halle i poprzedzi mecz pierwszych reprezentacji.

POLSKA B – ESTONIA A 32:27 (19:12)

POLSKA B: Bartosik, Chmieliński, Skrzyniarz – Pietrasik 2, Dawydzik 3, Piechowski 4, Bis 1, Zarzycki 1, Mrozowicz 3, Nastaj 4, Siwak 2, Prymlewicz 7, Fedeńczak 1, Moryń 2, Sroczyk, Adamski 2.

REKLAMA

Dodaj komentarz