REKLAMA

Mariusz Jurkiewicz może trafić do Energi Wybrzeża Gdańsk!

Autor: Wojciech Staniec, 09-01-2019, 20:36

Wiadomo już, że tylko do 30 czerwca zawodnikiem PGE VIVE będzie Mariusz Jurkiewicz. Wszystko wskazuje na to, że latem były reprezentant Polski przeniesie się do Energi Wybrzeża Gdańsk.

Mariusz Jurkiewicz gra w Kielcach czwarty sezon, jednak przez cały czas zmagał się z urazami i nie był w stanie pokazać pełni swoich możliwości. Jakiś czas temu kielecka "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że wygasająca z końcem sezonu umowa zawodnika z PGE VIVE nie zostanie przedłużona.

REKLAMA

Na pierwszym treningu w 2019 roku w rozmowie z dziennikarzami sam zawodnik potwierdził to. - O tym, że umowa nie zostanie przedłużona, wiedziałem już od dłuższego czasu. Nie jest to dla mnie żadna niespodzianka, bo wiem, do kiedy obowiązuje mój kontrakt, zatem nie jestem zaskoczony. Wiem, czym później chcę się zajmować. Niestety, nie chcę się jeszcze wszystkim dzielić, ale zamierzam jeszcze grać - powiedział Jurkiewicz.

Według naszych informacji w przyszłym sezonie Jurkiewicz będzie reprezentował barwy Energi Wybrzeża Gdańsk. Wcześniej mówiło się także, że zatrudnieniem tego zawodnika zainteresowany jest zespół z Kalisza. Jednak najpewniej latem rozgrywający przeniesie się do Trójmiasta. Taką informację podał też portal echodnia.eu. 

REKLAMA

Dodaj komentarz