Legenda skończy karierę. Pawłowi Paczkowskiemu ubędzie rywala

Autor: Wojciech Staniec, 06-01-2019, 16:20

Wszystko wskazuje na to, że latem 2018 roku swoją bogatą zawodniczą karierę skończy Laszlo Nagy. 

László Nagy gra obecnie w Veszprem, a z końcem sezonu kończy się jego kontrakt. Zawodnik cytowany przez dziennik "Marca" wyznał, że raczej nie przeduży wygasającej 30 czerwca umowy z węgierskim klubem. Jednak to nie oznacza, że pożegna się z Veszprem, ponieważ ma zostać w Telekomie i piastować nową funkcję. Być może zostanie dyrektorem sportowym klubu.

REKLAMA

Nagy w marcu skończy 38 lat. Ma za sobą bardzo bogatą karierę. Od 2012 roku występuje w Veszprem, w latach 2000-2012 był zawodnikiem FC Barcelony. Wcześniej grał w Pick Szeged.

Zarówno w Barcelonie, jak i Veszprem wygrał bardzo dużo trofeów. Przez wiele lat był kapitanem reprezentacji Węgier, choć w pewnym momencie zawiesił grę w kadrze. Wydawało się, że zacznie występować dla Hiszpanii, ale tak się jednak ostatecznie nie stało i rosły, bo mierzący 209 centymetrów zawodników wrócił do gry w reprezentacji "Madziarów".

W przyszłym sezonie na prawym rozegraniu Telokomu występować będą Kent Robin Tonnesen oraz wypożyczony z PGE VIVE Kielce, reprezentant Polski - Paweł Paczkowski. Nie wiadomo jeszcze jaka przyszłość czeka wypożyczonego z Telekomu do zespołu z Budapesztu - Gabora Ancsina. 

fot. telekomveszprem.hu

REKLAMA

Dodaj komentarz