REKLAMA

Puławianie wrócili do treningów w niepełnym składzie! Łukasz Rogulski kontuzjowany

Autor: Ewa Basak, 04-01-2019, 11:20

Brązowi medaliści mistrzostw Polski wrócili do pracy. Ze względu na kontuję z drużyną przez trzy tygodnie nie będzie mógł trenować Łukasz Rogulski. 

Puławianie po raz pierwszy w 2019 roku spotkali się 3 stycznia. Pechowo nowy rok rozpoczął  Łukasz Rogulski. - Podczas zgrupowania kadry B Łukasz doznał kontuzji i ma nogę w gipsie przez trzy tygodnie. Zobaczymy potem jak będzie przebiegała rehabilitacja. Mam nadzieję, ze wróci do nas jak najszybciej, ponieważ każdy zawodnik będzie nam potrzebny w drugiej rundzie - mówi szkoleniowiec Azotów Puławy. 

REKLAMA

Rozgrywki PGNiG Superligi wracają 30 stycznia, a 9 lutego Azoty rozpoczynają zmagania w Pucharze EHF. W styczniu puławianie zagrają turniej w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie zagrają gospodarze, MMTS Kwidzyn i zespół z Czech. Klub szuka jeszcze jednego partnera do sparingu. 

- W tym okresie chcemy popracować przede wszystkim nad kondycją i wytrzymałością. Nie zapominamy oczywiście też o taktyce, bo tu też przed nami wiele pracy - zaznacza trener Bartosz Jurecki.

źródło: azoty-pulawy.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz