Zmiany w KPR Legionowo. Powołano nowy zarząd

Autor: Redakcja, 30-12-2018, 14:03

Dokonane zmiany w zakresie formy prawnej oraz wzmocnienie osobowe zarządu mają na celu zapewnienie ciągłości w funkcjonowaniu KPR Legionowo oraz lepsze wykorzystanie jego potencjału.

W ostatnich dniach nastąpiły zmiany w klubie KPR Legionowo, który aktualnie występuje w rozgrywkach I ligi mężczyzn. Akcjonariusze spółki KPR Legionowo S.A. podjęli uchwałę o jej rozwiązaniu, zaś prawa do zespołu przejął nowo powstały podmiot – KPR Legionowo Sp. z o.o. Za dalszy rozwój piłki ręcznej w Legionowie zadba dwuosobowy zarząd – Artur Niesłuchowski oraz Dominik Brinovec.

REKLAMA

Artur Niesłuchowski – nowy Prezes KPR Legionowo na co dzień związany jest z klubem piłki ręcznej BHT Auto Forum Petra Płock, a z ramienia Związku Piłki Ręcznej w Polsce piastuje kierownicze stanowisko w męskiej reprezentacji. Dominik Brinovec objął funkcję wiceprezesa i swoją rolę łączyć będzie z pracą w klubie SPR ROKIS Radzymin.

- W pierwszych tygodniach naszych działań skupimy się głównie na ustabilizowaniu funkcjonowania klubu, większe zmiany planujemy z początkiem nowego sezonu – zapowiada prezes Artur Niesłuchowski.

- Początek pracy w Klubie, biorąc pod uwagę goniący nas czas, będzie niewątpliwie trudnym i wymagającym dużego nakładu pracy etapem, dlatego prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań, by zbudować silny ośrodek piłki ręcznej w Legionowie – dodaje Dominik Brinovec.

- W imieniu całego zespołu, sztabu szkoleniowego oraz swoim, pragniemy podziękować Panu Grzegorzowi Choromańskiemu oraz wszystkim jego współpracownikom, za cały trud wniesiony w okresie ostatnich dwóch lat w misję rozwinięcia Klubu Piłki Ręcznej Legionowo, oraz za przekazanie praw do kontynuacji, tego jakże ważnego, dla społeczności piłki ręcznej, przedsięwzięcia - napisano w komunikacie.

KPR Legionowo w I rundzie rozgrywek I ligi grupy C zdobyło 18 punktów, co pozwoliło uplasować się na piątym miejscu w tabeli. Szczypiorniści wznowią rozgrywki ligowe 26/27.01 meczem w Arenie Legionowo z drugą drużyną Orlen Wisły Płock. Wcześniej (12.01) zawodników KPR czeka wyjazdowy pojedynek z Czuwajem Przemyśl w ramach Pucharu Polski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Tagi: KPR Legionowo,