REKLAMA

Veszprem znalazło nowego bramkarza! A Mirsad Terzic przedłużył kontrakt

Autor: Ewa Basak, 20-12-2018, 20:25

W przyszłym sezonie do Veszprem dołączy bramkarz - Marton Szekely. A nową umowę z klubem podpisał grający na lewym rozegraniu Mirsad Terzic.

Węgierski klub szybko znalazł nowego bramkarza. Niedawno informowaliśmy o rozstaniu się po tym sezonie z Veszprem Rolanda Miklera – szczegóły tutaj. Na jego miejsce w bramce pojawi się 28 – letni Marton Szekely. Umowa będzie obowiązywała przez dwa lata. - Chciałbym pomóc zespołowi jak najlepiej w osiąganiu jego celów. Chciałbym żyć z szansą, którą dał mi klub, wykonując najlepiej jak potrafię swoje zadania - przyznał po podpisaniu umowy reprezentant Węgier. 

REKLAMA

Obecnie goalkeeper gra w Grundfos Tatabanya KC. - Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby móc zamknąć wspaniały sezon z obecnym zespołem, tak jak to zrobiłem z moimi byłymi drużynami. Jedno jest pewne, nie zabraknie ciężkiej pracy i chęci wygrywania - mówi nowy bramkarz Veszprem. 

Nową umowę z klubem podpisał Mirsad Terzic. 35 - latek zostaje na kolejny sezon w drużynie.  - Jestem w Veszprém od dziesięciu lat, co może wydawać się długim czasem, ale determinacja do poprawy nigdy się nie zmniejszyła. Veszprém zawsze był jednym z najlepszych klubów w Europie i na świecie, a bycie jego częścią jest fantastyczne. Poza tym zawsze czuję się tutaj jak w domu, tak jak moja rodzina. To wspaniała wiadomość, że przebywam tu z różnych stron - przyznał zadowolony po przedłużeniu kontraktu doświadczony zawodnik. 

źródło i fot.: telekomveszprem.hu

 

REKLAMA

Dodaj komentarz