Przegląd Sportowy: Orlen Wisła zainteresowana powrotem Marina Sego! Do Płocka może trafić też wicemistrz Europy 2016

Autor: Redakcja, 04-12-2018, 09:08

W Płocku myślą już o nowym sezonie! Latem w Orlen Wiśle wielu zawodnikom kończą się umowy i wiele wskazuje na to, że wicemistrzów Polski znów czeka kadrowa rewolucja - informuje Przegląd Sportowy.

Władze płockiego klubu już rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu. W ich kręgu zainteresowań znalazł się Marin Sego. Doświadczony chorwacki bramkarz mógłby więc wrócić do Płocku po kilku latach przerwy. Ten transfer byłby jednak sensacyjny, gdyż Sego opuścił kiedyś Płock na rzecz VIVE Kielce, co spotkało się z dużym niezadowoleniem fanów "Nafciarzy". Z Kielc trafił on do węgierskiego MOL-Pick. Jednak latem do Szeged wróci Roland Mikler, który ma stworzyć duet bramkarski z Mirko Aliloviciem i wtedy dla Sego zabrakłoby już miejsca.

REKLAMA

Według Przeglądu do Orlen Wisły dołączy Niko Mindegia Elizaga. Hiszpan ma 30 lat i gra na środku rozegrania, czyli pozycji, na której płocczanie od dawna mają spore problemy. Mindegia obecnie gra w Chambery Savoie, a wcześniej występował także w Picku Szeged, KIF Kolding oraz w hiszpańskim Naturhouse la Rioja, czy Portland San Antonio. W 2016 roku znalazł się w kadrze Hiszpanii, która wywalczyła wicemistrzostw Europy.

Przegląd Sportowy informuje także, że grudzień może być gorącym miesiącem w Płocku, a w klubie może dojść do jeszcze większych zmian.

Cały tekst można przeczytać TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz