2018-11-27 22:00:00

Hala w Kilonii zamarła, mecz natychmiast przerwany! Koszmarna kontuzja Pavlovicia

Koszmarny początek meczu w Kilonii! Podczas meczu pucharowego pomiędzy THW Kielc a MT Melsungen pierwsza akcja zakończyła się fatalną kontuzją. Na parkiet padł Domagoj Pavlović i przez około dwadzieścia minut udzielano mu pomocy. Mecz został natychmiast przerwany. Po udzieleniu pomocy zawodnikowi i odwiezieniu go do szpitala drużyny wróciły na boisko, ponownie się rozgrzały, by rozegrać spotkanie.

To był dramatyczny początek meczu! Podczas pierwszego ataku Domagoj Pavlović doznał ciężkiej kontuzji. Kiedy zawodnik padł na parkiet, gra natychmiast został przerwana, do zawodnika podbiegły służby medyczne. Mecz został od razu przerwany, pomoc była udzielana przez około dwadzieścia minut. Wszyscy kibice zgromadzeni w hali wstrzymali oddech i zapanowała cisza. Słychać było tylko krzyczącego z bólu zawodnika.

Po udzieleniu niezbędnej pomocy przy brawach od publiczności Chorwat na noszach opuścił boisko. Zawodnik został odwieziony do szpitala, a zespoły jeszcze chwilę się rozgrzewały, by jednak rozegrać spotkanie.

Po przeprowadzeniu badań okazało się, że doszło do zewnętrznego złamania kostki. Operację zaplanowano na środę.

Mecz zakończył się wynikiem 31:19 dla THW Kiel. Goście po trudnych wydarzeniach z początku meczu byli myślami ze swoim zawodnikiem. - MY jesteśmy w naszych myślach z DOMBA. Wynik był drugorzędny po poważnych obrażeniach naszego zawodnika. Trudno było potem grać - czytamy na koncie MT Melsungen na portalu społecznościowym.

MT Melsungen prowadził transmisję na żywo z meczu i można zobaczyć, jak wyglądała ta sytuacja: