2018-11-10 20:11:00

Dwie takie same połowy. Grad bramek w Mielcu

Bardzo cenne zwycięstwo Stali! Mielczanie po bardzo dobrym meczu ograli Arkę Gdynia 40:32 (20:16).

Gdynianie w daleką podróż do Mielca (oba miasta dzieli ponad 600 kilometrów) mogli wyruszyć w dobrych nastrojach. W końcu w poprzedniej kolejce po ośmiu porażkach z rzędu odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie i pokonali Energę MKS Kalisz. To był ważny mecz dla obu ekip. Stal była dwunasta w tabeli, a Arka Gdynia czternasta.

Kibice oglądający to spotkanie nie mogli narzekać na nudę. W całym spotkaniu kibice obejrzeli aż 72 bramki! Co ciekawe obie połowy zakończyły się zwycięstwami gospodarzy 20:16. Tylu bramek nie ogląda się w każdym ligowym spotkaniu.

Warto też odnotować to co w końcówce zrobili gospodarze. Ostanie osiem minut meczu wygrali aż 8:2 i dzięki temu mielczanie mogli się cieszyć z zasłużonego triumfu.

Stal Mielec - Arka Gdynia 40:32 (20:16)