2018-11-10 21:30:00

Liga Mistrzów: PSG blisko porażki! PPD Zagrzeb wygrało z Cellje

Blisko sprawienia niespodzianki i zwycięstwa z PSG byli zawodnicy SG Flensburg-Handewitt. Z kolei RK PPD Zagrzeb pokonało Celje Pivovarną Laśko.

Do bardzo ciekawe spotkania doszło w stolicy Francji - Paryżu. PSG zmierzyło się z niemieckim SG Flensburg-Handewitt. W pierwszej połowie gospodarze tylko dwa razy mieli korzystny wynik, przy stanie 1:1 i 6:6. Przez resztę czasu prowadzili przyjezdni.

Po przerwie Flensburg prowadził już nawet różnicą czterech bramek i wydawało się, że sprawi niespodziankę. Jednak PSG się nie poddawało. W końcówce w końcu odrobiło straty i wygrało. Jednak co ciekawe, Francuzi w tym spotkaniu prowadzili tylko dwa razy. Najważniejsze dla nich jest jednak to, że w 60. minucie mieli o jedno trafienie więcej od przyjezdnych.

W drugim meczu tej grupy PPD pokonało Celje. Mistrzowie Chorwacji prowadzili w tym pojedynku przez cały czas! Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy z Zagrzebia awansowali na miejsce premiowane awansem do TOP 16 Ligi Mistrzów.