2018-10-19 07:17:00

Zagłębie Lubin podejmie Piotrkowianina. Ostatni mecz 8. serii PGNiG Superligi

Przed nami ostatni mecz 8. Serii PGNiG Superligi. O kolejne punkty w sezonie Zagłębie Lubin powalczy z ambitną ekipą Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Będzie ciekawie!

Spotkanie w Lubinie jest ostatnim meczem przed przerwą na reprezentacje. Podopieczni Bartosza Jaszki w poprzedniej kolejne przegrali po trudnym meczu z Chrobrym Głogów w Derbach Dolnego Śląska (19:23). Zaś Piotrkowianin przyjedzie w w dobrych nastrojach, po ostatnim zwycięstwie nad Pogonią Szczecin (29:27).

Drużyny dzieli tylko jeden punkt w tabeli. Zarówno Piotrkowianin jak i Zagłębie mają na swoim koncie po cztery porażki. A jak będzie w piątek? Kto zdobędzie komplet punktów? A może o zwycięstwie będą musiały zadecydować rzuty karne? Przed przerwą w rozgrywkach czeka nas interesujące spotkanie.

Piotrkowianin wygrał trzy spotkania i wszystkie na wyjeździe - w Opolu, Gdyni i Szczecinie. Czy Lubin także będzie szczęśliwy dla zawodników z Piotrkowa Trybunalskiego? Zagłębie na pewno na to pozwoli, więc przed nami wiele walki na parkiecie.