Wietrzenia szatni w Veszprem ciąg dalszy. Młody Węgier wypożyczony do rywala Orlen Wisły

Autor: Redakcja, 10-10-2018, 15:36

Kolejny zawodnik grający na lewym rozegraniu opuści Telekom Veszprem. Do hiszpańskiego zespoły Abanca Ademar Leon wypożyczony został Patrik Ligetvari.

Patrik Ligetvari nie miał ostatnio zbyt dużo okazji do gry i w obecnym sezonie Ligi Mistrzów nie wystąpił w żadnym meczu, grał tylko w lidze węgierskiej. Władze Telekomu Veszprem zdecydowały, że zostanie on wypożyczony do końca sezonu do hiszpańskiej Abanki Ademar Leon, czyli klubu, który jest grupowym rywalem Orlen Wisły Płock.

REKLAMA

To kolejny zawodnik, który opuści w ostatni czasie Veszprem. Pierwszym był Francuz - William Accambray, który także na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu trafił do Celje Pivovarnej Laśko. Wszystkie te ruchy są pokłosiem zmiany trenera w ekipie wicemistrzów Węgier. Najpierw zwolniono Ljubomira Vranjesa, a we wtorek zatrudniono Davida Davisa.

Ligetvari ma 22 lata, mierzy 200 centymetrów wzrostu. Na swoim koncie ma już występy w reprezentacji Węgier. - Patrikowi życzymy powodzenia w nowym miejscu i czekamy na jego powrót do Veszprem - napisał na swojej stronie węgierski klub.

fot. telekomveszprem.hu

REKLAMA

Dodaj komentarz