PGE VIVE znów ukarane grzywną! Ale zaplanowano rozmowy EHF z polskimi klubami w sprawie reklam Nord Stream 2

Autor: Ewa Basak, 08-10-2018, 18:15

PGE VIVE Kielce zostało znów ukarane za brak logo sponsora Ligi Mistrzów na koszulkach zawodników. Nie pojawiły się informacje czy Orlen Wisła także otrzyma karę, ale Europejska Federacja Piłki Ręcznej proponuje spotkanie z polskimi klubami w celu porozumienia. 

Sprawa związana z nowym sponsorem Ligi Mistrzów - Nord Stream 2 i polskich klubów nie ma końca. Kielecki klub został ukarany po raz drugi przez Europejską Federację Piłki Ręcznej. Powód? Brak logo nowego sponsora rozgrywek na koszulkach "żółto-biało-niebieskich". 

REKLAMA

Klub z województwa świętokrzyskiego wydał ostatnio specjalne oświadczenie w tej sprawie - jego pełna treść tutaj

W 3. kolejce europejskich rozgrywek mistrzowie Polski zmierzyli się na wyjeździe na z Montpellier HB. W tym meczu kielczanie także wystąpili bez logo Nord Stream 2 na koszulkach, a Europejska Federacja Piłki Ręcznej nie odpuszcza i znów ukarała PGE VIVE. Sąd EHF ukarał klub grzywną, jednak jej wysokość nie została podana. 

EHF zaproponowała wspólne rozmowy z udziałem PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły, by wspólnie dojść do porozumienia. Mediacje zaplanowane są na 16 października w Wiedniu. 

źródło: eurohandball.com

REKLAMA

Dodaj komentarz