2018-09-29 21:15:00

Liga Mistrzów: Vardar zdobył Veszprem Arenę! Barcelona rozbiła IFK

Z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie mogli się cieszyć zawodnicy Vardaru Skopje, którzy wygrali na wyjeździe z Telekomem Veszprem. Z kolei FC Barcelona ograła na wyjeździe IFK Kristianstad.

Veszprem przed tygodniem przegrało na wyjeździe z FC Barceloną i teraz chciało wywalczyć punkty w starciu z Vardarem Skopje. Zwycięzcy Ligi Mistrzów przystąpili do tego spotkania z czterema punktami w grupie. Gospodarze na samym początku prowadzili - cztery razy - jedną bramką. Z czasem do głosu doszli mistrzowie Macedonii i to oni kontrolowali boiskowe wydarzenia.

Tuż po przerwie Telekom odrobił straty i odskoczył nawet na dwie bramki. Wydawało się, że Węgrzy pójdą za ciosem i wygrają. Tak się jednak nie stało. Spotkanie zrobiło się bardzo zacięte, ale jego końcówka należała do Vardaru, który cieszył się z dwóch punktów.

Prawdziwy koncert w Szwecji dała FC Barcelona. Mistrzowie Hiszpanii rozbili IFK różnicą dziewiętnastu bramek! Jednak początek spotkania na to nie wskazywał. Gospodarze w pewnym momencie prowadzili nawet 11:10. W drugiej połowie FC Barcelona nie miała już dla Szwedów litości i z minuty na minuty powiększała przewagę.

Pierwsze spotkanie w tym sezonie Ligi Mistrzów rozegrał Kamil Syprzak. Reprezentant Polski rzucił w tym meczu jedną bramkę.