REKLAMA

Liga Mistrzów: Wielka sensacja na starcie drugiej kolejki

Autor: Wojciech Staniec, 19-09-2018, 20:26

Do sporej niespodzianki doszło w pierwszym meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów. SG Flensburg-Handewitt przegrało u siebie niespodziewanie z PPD Zagrzeb.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania byli mistrzowie Niemiec, którzy w pierwszej kolejce ograli na wyjeździe finalistę Ligi Mistrzów HBC Nantes. Z kolei Chorwaci przegrali z MOL-Pick Szeged, ale napędzili sporo stracha mistrzom Węgier.

REKLAMA

Gospodarze prowadzili na samym początku - cztery razy udało im się wygrywać jedną bramką. Później do głosu doszli goście, którzy w pewnym momencie mieli już nawet o cztery bramki więcej od podopiecznych trenera Maika Machulli. SG Flensburg-Handewitt to jednak klasowy zespół i tuż przed przerwą doprowadził do remisu.

Druga odsłona tego pojedynku rozpoczęła się od trzech bramek z rzędu zespołu z Zagrzebia. Chorwaci rozgrywali kapitalne spotkanie i w ich grze funkcjonowało niemal wszystko. PPD w pewnym momencie wygrywało juz 28:23. Pod koniec spotkania Flensburg znów rzucił się do odrabiania strat, jednak przyjezdni nie wypuścili już zwycięstwa z rąk.

SG Flensburg-Handewitt - PPD Zagrzeb 29:31 (16:16)

REKLAMA

Dodaj komentarz