2018-09-16 17:31:00
Redakcja

Liga Mistrzów: Grad bramek w Danii! Bjerringbro rozbiło Niedźwiedzie

W spotkaniu kończącym pierwszą kolejkę w grupie C Bjerringro-Silkeborg ograło wysoko przed własną publicznością Czechowskie Niedźwiedzie.

Rosjanie w tym spotkaniu prowadzili tylko raz - na samym początku - 1:0. Z kolei ostatni pozytywny wynik to remis 3:3. Od tego momentu, aż do samego końca na prowadzeniu byli gospodarze. W pierwszej połowie obie drużyny rzuciły 37 bramek, a w sumie w całym spotkaniu padło 67 goli.

Przed przerwą Duńczycy kontrolowali boiskowe wydarzenia i po pierwszych trzydziestu minutach prowadzili pięcioma bramkami. Po przerwie ich przewaga była jeszcze większa! W pewnym momencie Bjerringbro-Silkeborg miało o trzynaście trafień więcej od Czechowskich Niedźwiedzi, a ostatecznie wygrało różnicą jedenastu bramek.

Bjerringbro-Silkeborg - Czechowskie Niedźwiedzie 39:28 (21:16)