Doświadczony skrzydłowy wzmacnia SPR PWSZ Tarnów!

Autor: Ewa Basak, 13-09-2018, 11:34

Już niedługo rozpocznie się nowy sezon I ligi. Jeszcze przed startem rozgrywek SPR PWSZ Tarnów ogłosił transfer. Do drużyny dołączył doświadczony lewoskrzydłowy – Michał Chodara. 

Klub z Tarnowa walczył, aby grać w PGNiG Superlidze, ale ostatecznie nie udało się uzyskać licencji i także w tym sezonie będzie rywalizował w I lidze. Na pewno w zwycięstwie w rozgrywkach ma pomóc nowy zawodnik – Michał Chodara

REKLAMA

Lewoskrzydłowy podczas swojej kariery występował w Vive Kielce, Powen Zabrze, a ostanie osiem lat spędził w Mielcu. Po minionym sezonie rozstał się ze Stalą i zdecydował się zostać zawodnikiem SPR-u Tarnów. W 2012 roku w barwach zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. 

Przyjście 32 – latka z pewnością wzmacnia ekipę z Tranowa i jego doświadczenie będzie bardzo pomocne na I-ligowych parkietach. 

Przypomnijmy, że w tym sezonie zwiększono liczbę drużyn w I lidze, o czym pisaliśmy TUTAJ. SPR PWSZ Tarnów trafił do grupy C, a ich rywalami będą: AZS AWF Biała Podlaska, SRS Czuwaj Przemyśl, AZS UW Warszawa, KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski, KSSPR Końskie, Orlen Wisła II Płock, MTS Chrzanów, KS Uniwersytet Radom, MKS Padwa Zamość, SPR ROKiS Radzymin, KPR Legionowo. 

źródło: SPR PWSZ Tarnów

fot.: sprstal.mielec.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz