Ostatni sprawdzian Orlen Wisły przed Ligą Mistrzów. Płocczanie zagrają w Głogowie

Autor: Ewa Basak, 12-09-2018, 11:54

Na wtorek zaplanowano jeden mecz 3. serii PGNiG Superligi. Przed podopiecznymi Jarosława Cieślikowskiego bardzo trudne zadanie, bo o punkty powalczą z wicemistrzami Polski. 

Płocczanie jadą do Głogowa po trzecią wygraną w tym sezonie, zaś gosdparze liczą na drugie zwycięstwo. W 1.serii głogowianie wygrali u  siebie z Piotrkowianinem, a w następnej kolejce po wyrównanym ulegli na wyjeździe MMTS-owi Kwidzyn. A jak będzie teraz, czy Chrobry postawi się Orlen Wiśle? 

REKLAMA

Najbliższy mecz dla "Nafciarzy" będzie ostatnim sprawdzianem przed Ligą Mistrzów. Bo już w niedzielę - 16 września we własnej hali zagrają pierwszy mecz nowego sezonu europejskich rozgrywek, w którym zmierzą się z Wacker Thun. 

W zespole gospodarzy na parkiecie zachwyca Stanisław Makowiejew, który dołączył do Chrobrego tego lata. Na pewno płocczanie powinni zwrócić uwagę na tego zawodnika. Szanse na debiut w Orlen Wiśle bedą mieli Ondřej Zdráhala i Maciej Fabianowicz. Reprezentant Czech rozpoczyna swoją przygodę w Płocku, ale ze względu na uraz nie mógł jeszcze zagrać w tym sezonie. Teraz jest już gotowy do wyjścia na parkiet. Do Głogowa pojechał także już wspomniany wcześniej młody skrzydłowy - Maciej Fabianowicz. A to w wyniku doznanego urazu podczas ostatniego meczu ze Stalą Mielec Lovro Mihicia. 18 - latek obecnie występuje w zespole Orlen Wisły II Płock, a taktem mógł cieszyć się z drugiego miejsca na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej plażowej. A jak poradzi sobie w spotkaniu PGNiG Superligi?

Chrobry Głogów Wisła Płock wtorek, godz. 20:15 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz