REKLAMA

Luka Cindrić wraca do treningów! Być może zagra już z Telekomem Veszprem

Autor: Wojciech Staniec, 12-09-2018, 08:06

Pozyskany latem z Vardaru Skopje Luka Cindrić ostatnio przechodził rehabilitację i leczył się. Teraz Chorwat dostał zielone światło i będzie mógł wznowić treningi.

- W środę dołączy do nas Luka Cindrić i będzie trenował z zespołem przez kolejne dni - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną kieleckiego klubu trener PGE VIVE, Tałant Dujszebajew.

REKLAMA

Luka Cindrić miał problem z mięśniem dwugłowym uda. Urazu nabawił się podczas jednego z meczu sparingowych przed sezonem. Grający na środku rozegrania Cindrić ostatnio przebywał w Zagrzebiu, gdzie przechodził rehabilitację. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będzie on mógł zadebiutować w PGE VIVE w wyjazdowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem (początek w sobotę o godzinie 18). Do tej pory mistrzowie zagrali trzy spotkania w Superlidze, ale w żadnym z nich Cindrić nie zagrał.

Powrót tego zawodnika mocno poprawi kadrową sytuację PGE VIVE. Do gry gotowy jest już także Michał Jurecki, a do tego skrócono wypożyczenie do Celje Pivovarnej Laśko. W tej chwili z kontuzjami zmagają się Marko Mamić, Mariusz Jurkiewicz, Uladzislau Kulesh oraz Bartłomiej Bis. Najszybciej na boisku powinien pojawić się Mamić, który ma uraz kostki. 

REKLAMA

Dodaj komentarz