Nedim Remili z nową umową z PSG! "Chciałem kontynuować tę przygodę"

Autor: Ewa Basak, 10-09-2018, 15:30

PSG zatrzymało w klubie kluczowego zawodnika. Nedim Remili zostaje w Paryżu do 2022 roku. 

Rozgrywający swoją przygodę z PSG rozpoczął w sezonie 2016/2017. Nedim Remili postanowił kontynuować swoją karierę w paryskim klubie i podpisał nową umowę, która będzie obowiązywała do 2022 roku. 

REKLAMA

- Rozszerzenie umowy jest kolejnym ważnym krokiem w mojej karierze. Z dumą będę współpracować z Paris Saint-Germain na dłuższą metę - chciałem kontynuować tę przygodę. Nasz zespół jest zbudowany, aby wygrywać tytuły w tym sezonie i przez kolejne lata - nie ukrywał zadowolenia po podpisaniu nowej umowy Nedim Remili. 

23 – latek jest jednym z kluczowych graczy drużyny i zachwyca na parkietach. W poprzednim sezonie zagrał w osiemnastu meczach i zdobył osiemdziesiąt bramek. Taki rezultat dawał reprezentantowi Francji czwarte miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych graczy w Lidze Mistrzów. 

Nedim Remili w 2017 roku zdobył tytuł mistrza świata. To był bardzo dobry turniej w wykonaniu rozgrywającego, który został wyróżniony i trafił do All-star Team turnieju. Podczas styczniowych mistrzostw Europy w Chorwacji razem z reprezentacją wywalczył brązowy medal. 

źródło: psg.fr

REKLAMA

Dodaj komentarz