2018-08-18 22:02:00
Redakcja

W ostatnim meczu na turnieju Polacy wygrali z Rumunią

"Biało-czerwoni" w ostatnim meczu na turnieju w końcu wygrali. Polacy pokonali Rumunię 39:28 i zajęli 15. miejsce na Mistrzostwach Europy do lat 18.

Podopieczni Piotra Obrusiewicza nie mogą uznać turnieju za udany, bo zajęli na nim przedostatnie miejsce. Po sześciu porażkach w końcu odnieśli wygraną na pocieszenie.

Polacy rozpoczęli od prowadzenia 4:0, ale w 10. minucie rywale doprowadzili już do remisu 9:9. Pod koniec pierwszej połowy seria sześciu trafień znów dała wysoką przewagę naszej reprezentacji, która utrzymała się do samego końca meczu. Dla "Biało-czerwonych" to pierwsze zwycięstwo na turnieju, które dało im ostatecznie 15. miejsce.

Polska - Rumunia 39:28 (20:13)

Polska: Wałach, Borucki – Jakubowski 9, Kowalski, Baliga, Stępień 1, Działakiewicz 1, Kozycz , Olejniczak 4, Dadej, Paterek 4, Jędraszczyk 6, Czarnecki 2, Styrcz 7, Ścisłowicz 1, Stefani 4

wypowiedź: m18euro2018.com