Czy piłka może podczas meczu dotknąć sufitu? [Pobierz e-booka i zapisz się na newsletter]

Autor: Redakcja, 05-08-2018, 09:43

W naszym e-booku znajdziecie 34 pytania i odpowiedzi - a ich tematyką będą: przepisy gry w piłkę ręczną! Ruszamy z tekstami wyjaśniające kluczowe zagadnienia z przepisów.

W pierwszym odcinku naszej serii zastanowimy się co się stanie w sytuacji, gdy piłka dotknie sufitu podczas meczu. Jest to sytuacja, która zdarza się stosunkowo często. Piłka najczęściej sufity, wtedy, gdy po rzucie odbije się od poprzeczki i poleci bardzo wysoko.

No dobrze, ale co wtedy zrobić?

Rozwiązanie jest dość proste, a mówi o nim punkt 11:1 przepisów gry w piłkę ręczną. W takiej sytuacji zarządzany jest rzut z linii bocznej boiska. Musi to być po stronie oraz najbliżej punktu, którego piłka dotknęła sufitu.

Odpowiedzi na 33 inne zagadnienia znajdziecie w wyjątkowym e-booku "Podręcznik kibica. 34 pytania i odpowiedzi na temat przepisów gry w piłkę ręczną". 

Nie będziemy skromni! Takiej publikacji w naszym kraju jeszcze nie było. Przygotowując e-booka staraliśmy się, żeby znalazło się w nim samo "mięso". Chcemy przekazać jak najwięcej wiedzy w jak najbardziej czytelny sposób. Cały e-book zajmuje składa się w sumie z niespełna 25 tysięcy znaków i można go przeczytać w trzy kwadranse.

E-book jest prezentem dla każdej osoby, która zapisze się na nasz newsletter. W sezonie będziemy wysłać po 2, może 3 wiadomości na tygodniu. Znajdziecie w nim przegląd najważniejszych informacji ze świata piłki ręcznej - więc warto się zapisać!

 

Jeżeli nie przyjdzie do Was mail z potwierdzeniem sprawdźcie spam lub zakładki: oferta. W sytuacji, gdy i tam nie znajdziecie wiadomości, napiszcie do nas na newsletter@handballnews.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz