Najlepsze momenty Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018! Wyróżnienie dla Bombaca i Wałacha! (wideo)

Autor: Ewa Basak, 02-08-2018, 16:35

Nowy sezon Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Warto jeszcze powspominać, to co wydarzyło się w ubiegłym, a nie brakowało w nim wyjątkowych momentów. Te możemy zobaczyć na przygotowanym przez Europejską Federację Piłki Ręcznej specjalnym wideo! 

W zbliżającym się sezonie europejskich rozgrywkach będą rywalizować dwie ekipy z Polski. PGE VIVE Kielce zagra w grupie A (Vardar Skopje, Barcelona Lassa, Mieszkow Brześć, Telekom Veszprem, Montpellier, IFK Kristiastad, Rhein-Neckar Loewen ), zaś Orlen Wisła Płock w D (Abanca Ademar Leon, Elverum Handbal, Wacker Thun, Dinamo Bukareszt, Riihimaen Cocks). 

REKLAMA

Zanim jednak rozpocznie się nowy sezon Europejska Federacja Piłki Ręcznej przygotowała wyjątkowe wideo, na którym możemy obejrzeć najlepsze momenty sezonu 2017/2018 Ligi Mistrzów. Na filmiku znalazły się akcje z udziałem mistrzów Polski. 

Doceniona została bramka zdobyta przez byłego już zawodnika PGE VIVE - Deana Bombaca w pierwszym meczu ćwierćfinałowym przeciwko PSG. Od nowego sezonu Słoweniec będzie reprezentował barwy MOL-Picku Szeged.

Europejska Federacja wyróżniła także Miłosza Wałacha. Młody bramkarz w marcu zadebiutował w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Był to debiut marzenie, gdyż w 54. minucie wyszedł na parkiet w meczu przeciwko Rhein-Neckar Löwen na rzut karny i... kapitalnie go wybronił. Po interwencji nie brakowało wzruszenia. - Coś do oka mi wpadło i po prostu łezka poleciała - śmiał się po spotkaniu Wałach.

Najlepsze momenty Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018:

REKLAMA

Dodaj komentarz