Azoty znają plan przygotowań do nowego sezonu! Zagrają w dwóch ciekawych turniejach i może sparing z zespołem z Izraela

Autor: Ewa Basak, 10-07-2018, 15:22

Brązowi medaliści korzystają z ostatnich dni wolnego, bo już 17 lipca spotkają się po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie. Do zbliżającego się sezonu będą przygotowywać się pod okiem nowego trenera – Bartosza Jureckiego. 

17 lipca puławianie spotkają się po raz pierwszy po wakacjach. Następnie zawodnicy przejdą badania lekarskie, a od 19 lipca rozpoczną treningi. Przypomnijmy, że od zbliżającego się sezonu drużyna będzie prowadzona przez legendę polskiej piłki ręcznej Bartosza Jureckiego, który jeszcze w ubiegłym sezonie cieszył się z zespołem jako zawodnik z brązowego medalu mistrzostw Polski. 

REKLAMA

Przygotowania będą odbywać się w Puławach. Pierwszym sprawdzianem Azotów będą sparingi w dniach 3 - 4 sierpnia z Tatranem Preszow. 

Być może 11 sierpnia Azoty zagrają mecz kontrolny z zespołem z Izraela, który będzie przejeżdżał przez Puławy na turniej do białoruskiego Brześcia. Następnie brązowi medaliści wezmą udział w silnie obsadzonym turnieju Szczypiorno Cup (24 - 26 sierpnia). A ich rywalami będzie: Energa MKS Kalisz, PGE VIVE Kielce, Orlen Wisła Płock, Zagłębie Lubin, NMC Górnik Zabrze, MMTS Kwidzyn i Motor Zaporoże. 

Pod koniec sierpnia (24 – 26) Azoty zorganizują turniej. Udział już zapowiedział ZTR Zaporoże i Gwardia Opole. Klub czeka jeszcze na potwierdzenie udziału Orlen Wisły Płock. 

źródło: azoty-pulawy.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz