Luka Cindrić za rekordową kwotę w PSG? Bertus Servaas zaprzecza

Autor: Redakcja, 05-07-2018, 09:20

Jakiś czas temu świat piłki ręcznej obiegła sensacyjna informacja - PSG chce kupić od PGE VIVE Kielce Lukę Cindricia. Kwota transferu? 4 mln euro!

Taką informacje podał portal tportal.hr. Nowym trenerem PSG został Raul Gonzalez, który współpracował z Cindriciem w Vardarze Skopje. I dla obu panów był to bardzo udany okres, dwa razy zagrali w Final4 Ligi Mistrzów, a raz triumfowali w całych rozgrywkach.

REKLAMA

Teraz Gonzalez przechodzi do PSG, które ma nieograniczone wręcz środki finansowe. To paryżanie są autorami dotychczasowego rekordu transferowego w piłce ręcznej, ponieważ za 2 miliony euro kupili z Barcelony Nikolę Karabaticia. Gdyby więc wyłożyli 4 miliony za Lukę Cindricia to pobili by ten rekord aż dwa razy.

- Nie ma takiego tematu. Nie prowadzimy żadnych rozmów. Z tego, co się dowiedziałem Paryż nie planuje takiego ruchu - wyjaśnia w rozmowie z Radiem eM Kielce, prezes PGE VIVE Bertus Servaas. - Jeśli nie uda nam się domknąć budżetu, to myślę, że nie tylko musielibyśmy pożegnać Lukę, ale do tego wielu innych zawodników. Kiedy miasto nie będzie w stanie nam pomóc, to my będziemy zmuszeni do obcięcia kosztów, to będzie związane z rozstaniem z kilkoma zawodnikami - dodaje jednak szef mistrzów Polski.

źródło: Radio eM Kielce

REKLAMA

Dodaj komentarz