KPR Legionowo odwoła się od decyzji Komisarza Ligi jeżeli... dostanie wsparcie z miasta

Autor: Redakcja, 12-06-2018, 16:13

KPR Legionowo jest jednym z trzech klubów (obok Nielby Wągrowiec i SPR PWSZ Tarnów), który nie utrzymał licencji na grę w PGNiG Superlidze w nowym sezonie. Władze zespołu z Mazowsza nie wykluczają odwołania.

Przypomnijmy, kluby mają czternaście dni na złożenie odwołania od decyzji Komisarza Ligi. KPR w podobnej sytuacji był przed rokiem. Teraz jeszcze nie wiadomo, czy klub z Legionowa złoży takie odwołanie.

REKLAMA

Prezes klubu, Grzegorz Choromański w komunikacie informuje, że wszystko jest "uzależnione jest od uzyskania informacji o planowanym finansowaniu klubu przez Miasto Legionowo." A w chwili obecnej klub nie ma informacji od miasta o ewentualnym wsparciu.

Podobna sytuacja miała miejsce rok temu. KPR pierwotnie nie dostał licencji na grę w PGNiG Superlidze, ale odwołanie okazało się skutecznie i zawodnicy z Legionowa mogli grać w najlepszej polskiej klasie rozgrywkowej.

Pełna treść oświadczenia:

"W związku z komunikatem w sprawie postępowania licencyjnego, który ukazał się na stronie https://pgnig-superliga.pl/proces-licencyjny/, Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Legionowo SA informuje, że zgodnie z regulaminem przyznawania licencji Klubowi przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ZPRP w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji.  

Zarząd KPR Legionowo SA rozważa złożenie stosownego odwołania, jednak działanie to uzależnione jest od uzyskania informacji o planowanym finansowaniu klubu przez Miasto Legionowo. Jak dotąd Klub nie uzyskał wiążącej informacji w tym zakresie i nie miał możliwości określenia całościowego budżetu na przyszły sezon rozgrywkowy.  

O postępie działań będziemy Państwa informować.

Grzegorz Choromański radca prawny/prezes zarządu KPR Legionowo S.A."

źródło: kprlegionowo.pl

REKLAMA

Wasze komentarze

kibic2018-06-12 18:58:37
Szkoda ich Klubu Kibica , który był wierny i głośniejszy niż w Płocku

Dodaj komentarz