Rombel: Niestety o pozytywnej ocenie musimy zapomnieć

Autor: Ewa Basak, 12-06-2018, 14:50

Za reprezentacją Polski B towarzyski turniej w Płocku. Nasza kadra przegrała wszystkie trzy mecze.

W ubiegły weekend Polacy zagrali z rezerwami Norwegii, Szwecji i Węgier. Wszystkie spotkania zakończyły się porażką naszej reprezentacji. - Na pewno był to turniej mocno osadzony, ale z drugiej strony musimy od siebie wymagać więcej , żeby nawiązać walkę z tymi zespołami, bo wtedy będziemy robić krok do przodu. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze spotkać się z tymi reprezentacjami i zaprezentować się zdecydowanie lepiej – mówił Patryk Rombel. 

REKLAMA

- Na pewno musimy zastanowić się, dlaczego takie wyniki. Trzeba powiedzieć, że w pierwszym meczu nasza gra wyglądała poprawnie, ale w dwóch pozostałych poziom, który pokazaliśmy nie predysponuje nas do tego, by reprezentować Polskę, po tych zawodach – komentował trener naszej kadry. 

Polacy ostatnio mieli powody do zadowolenia, gdyż wygrali turniej na Węgrzech. Teraz tych powodów już nie ma. - Myślę, że w porównaniu z poprzednim turniejem, który zagraliśmy nie można mówić o postępie. Tam turniej zwyciężyliśmy, remisując z Węgrami i wygrywając z Austriakami. Musimy zastanowić się dlaczego tak jest. Na pewno jednym z czynników jest fakt, że liga zakończyła się niedawno. W momencie gdy przyjeżdżamy i jesteśmy trzy tygodnie bez piłek – jest ciężko. Jednak powtarzam, musimy szukać przyczyny i próby zmiany w sobie.

W Płocku słabo wyglądała skuteczność naszych reprezentantów. Jak komentuje to trener Patryk Rombel? Jeśli chodzi o skuteczności. Sławek prowadził statystki. Niecelnych rzutów było dwadzieścia trzy i dwadzieścia błędów technicznych. To jest liczba, która nie pozwala bić się z żadnym zespołem. Mam nadzieję, że uda to się poprawić podczas następnego zgrupowania i to wszystko będzie wyglądało lepiej. 

źródło: zprp.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz