Azoty budują skład na kolejny sezon! Pięciu zawodników przedłużyło umowy

Autor: Ewa Basak, 09-05-2018, 15:00

Sezon 2017/2018 powoli dobiega końca, więc władze Azotów Puławy postanowiły odkryć pierwsze karty. Nowe umowy z klubem podpisało pięciu zawodników.  

Puławianie myślą już o kolejnym sezonie. Na razie wiadomo, kto już zdecydował się zostać w drużynie, o nowych zawodnikach klub nie podaje żadnych informacji.  

REKLAMA

Legenda polskiej piłki ręcznej nie schodzi z parkietu i jako pierwszy swój kontrakt przedłużył Bartosz Jurecki. Występy 39 - latka będziemy mogli podziwiać przez kolejny rok. Następnymi graczami, którzy postanowili zostać w Azotach na przyszły sezon jest dwójka rozgrywających -  Krzysztof Łyżwa i Piotr Masłowski. W Puławach swoją karierę będzie także kontynuował 21-letni rozgrywający, Bartosz Kowalczyk.

Następnym doświadczonym zawodnikiem, który dalej będzie reprezentował barwy Azotów jest Adam Skrabania, z tym że w przeciwieństwie do swoich kolegów jego kontrakt będzie obowiązywał przez dwa sezony. 

Nie wyjaśniona jest jeszcze przyszłość Nikoli Prce, Patryka Kuchczyńskiego oraz Vladislava Ostroushko, który dołączył do zespołu w styczniu bieżącego roku. Prowadzone są rozmowy. 

Po bieżącym sezonie z Azotami na pewno pożegna się Robert Orzechowski, który wraca do MMTS-u Kwidzyn oraz Daniel Dupjacanec.

Klub z województwa lubelskiego nadal chce wspierać swoich młodych zawodników. Mimo kontraktów z drugim zespołem zawodnicy: Kacper Adamczuk, Kamil Śliwiński, Mateusz Flont i Jakub Kosiak będą regularnie trenować z ekipą PGNiG Superligi.

13 maja podopieczni Daniela Waszkiewicza zagrają w finale Pucharu Polski, a ich rywalem będzie PGE VIVE Kielce. Potem puławianie powalczą w półfinale PGNiG Superligi, a po przeciwnej stronie parkietu znów staną "żółto-biało-niebiescy". 

źródło: azoty-pulawy.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz