REKLAMA

Problemy zdrowotne w Orlen Wiśle! Powiększa się grono kontuzjowanych

Autor: Ewa Basak, 08-05-2018, 08:20

Przed najważniejszymi meczami sezonu skład Orlen Wisły nie wygląda optymistyczne. Do grona kontuzjowanych dołączyło trzech zawodników. 

Przypomnijmy, że wcześniej już tegoroczny sezon zakończył się dla Nemanji Obradovicia i Macieja Gębali. Teraz do tego grona dołączył Aleksander Olkowski. Ze względu na uraz kręgosłupa rozgrywający "Nafciarzy" już od kilku tygodni nie mógł uczestniczyć w treningach. Niestety po konsultacjach lekarskich okazało się, że będzie potrzebna rehabilitacja trwająca przez około trzy miesiące, więc w tym sezonie nie zobaczymy już tego zawodnika na parkiecie. 20 – latek w tegorocznej PGNiG Superlidze zagrał w czternastu meczach, w których zdobył dwadzieścia bramek, zaś w Orlen Wiśle II Płock wystąpił w dwunastu spotkaniach i trafił pięćdziesiąt pięć razy do bramek rywali. 

REKLAMA

Kolejnym zmartwieniem drużyny z Płocka są problemy Michała Daszka, który narzeka na bóle w dolnej części grzbietu. Reprezentant Polski miał wykonany rezonans magnetyczny, a teraz prowadzona jest dalsza diagnostyka i rehabilitacja. 

W ćwierćfinale PGNiG Superligi Orlen Wisła gra z Wybrzeżem Gdańsk. Pierwszy mecz nie zakończył się szczęśliwie dla Jose Guilherme de Toledo, który musiał przejść badanie USG, a w najbliższych dniach będą dalej prowadzone badania w celu poznania przyczyny dolegliwości. 

Występ tych dwóch zawodników w rewanżowym meczu z drużyną Marcina Lijewksiego jest mało prawdopodobny. 

źródło: sprwislaplock.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz