REKLAMA

MMTS ściąga Kamila Netza pomimo poważnej kontuzji kolana!

Autor: Redakcja, 15-04-2018, 09:17

Trzyletnią umowę z MMTS-em podpisał Kamil Netz. Zawodnik ten niedawno doznał poważnej kontuzji kolana, ale i tak kwidzyński klub zdecydował się podpisać z nim umowę.

Kamil Netz ma 21 lat (urodzony 5 października 1996 roku), 193 cm wzrostu i pochodzi z Brodnicy. W sezonie 2014-2016 zawodnik grający na prawym rozegraniu został wypożyczony z MKS Brodnica do Mebli Wójcik Elbląg. Od 2016 związał się z tym klubem na stałe.

REKLAMA

"Po odejściu Ignacego Bąka i Marka Szpery kwidzyński klub poszukiwał leworęcznego rozgrywającego, a jednym z przymierzanych graczy był m.in. Kamil Netz z Mebli Wójcik Elbląg. Niestety w marcu, podczas meczu ligowego w Mielcu, rozgrywający elbląskiego klubu doznał poważnej kontuzji lewego kolana. W efekcie temat sprowadzenia tego zawodnika wydawał się zamknięty. Ostatecznie jednak MMTS Kwidzyn zdecydował się ściągnąć Kamila mimo jego urazu. W klubie liczą się jednak z czasem potrzebnym na niezbędną rehabilitację zawodnika, stąd zdecydowano się podpisać kontrakt na 3 lata" - informuje kwidzyński klub.

źródło: inf. prasowa

 

REKLAMA

Dodaj komentarz