REKLAMA

Sensacja w Hiszpanii! Świetna passa Barcelony przerwana

Autor: Wojciech Staniec, 14-04-2018, 08:18

"Nic nie może wiecznie trwać" - śpiewała Anna Jantar. Tę piosenkę mogą sobie od piątku nucić zawodnicy FC Barcelony, którzy przerwali niesamowitą passę i w końcu przegrali ligowy mecz.

Jednak ta porażka dla "Dumy Katalonii" wiele nie oznacza, a ważna jest tylko dla statystyków. Barcelona jest już pewna mistrzostwa Hiszpanii, jednak pomimo tego trzeba odnotować, że ostatnio spisuje się słabiej, bo odpadła z Ligi Mistrzów, a teraz zanotowała porażkę z Fraikin BM. Granollers.

REKLAMA

Barcelona po 146 meczach bez porażki w końcu przegrała. Ostatni raz stało się to 18 maja 2013 roku w pojedynku z Naturhause La Rioja. Tamta porażka także nie miała znaczenia, bo "Barca" była pewna mistrzostwa.

Katalończycy musieli w piątek uznać wyższość Fraikin BM Granollers, które wygrało 29:28. A o wyniku zdecydowała ostatnia akcja meczu. Co ciekawe, sensacyjny pogromca Barcelony był rywalem Azotów Puławy w Pucharze EHF. Hiszpanie wygrali dwa razy z polskim zespołem. 

Pomimo porażki dobre spotkanie zagrał Kamil Syprzak. Reprezentant Polski oddał pięć rzutów, a cztery z nich były skuteczne.

FC Barcelona - Fraikin BM. Granollers 28:29 (13:17)

REKLAMA

Dodaj komentarz