REKLAMA

Dujszebajew: Na takie mecze czekamy cały rok. To najlepsza promocja piłki ręcznej

Autor: Wojciech Staniec, 11-03-2018, 15:34

Zwycięstwem zakończył się pojedynek PGE VIVE i Orlen Wisły Płock. Kielczanie wygrali sześcioma bramkami. Co po końcowym gwizdku mówił szkoleniowiec mistrzów Polski?

- Każdy mecz z Orlen Wisłą Płock jest ważny. Nie ma znaczenia, czy to liga, Puchar Polski, czy jesteśmy na pierwszym miejscu, czy nie. Zawsze mówię, że to jest najlepsza promocja piłki ręcznej w Polsce - nie krył Tałant Dujszebajew.

REKLAMA

- Wszyscy grali dobrze, ale w pierwszej połowie było za dużo technicznych błędów, a Orlen Wisła rzuciła osiem kontr. To był największy błąd, ale mecz trwa sześćdziesiąt minut - zauważył trener PGE VIVE.

Po pierwszej połowie na prowadzeniu byli jednak "Nafciarze". Co w przerwie powiedział swoim zawodnikom Tałant Dujszebajew? - Że jestem zadowolony, ale żebyśmy nie gubili piłek. W obronie nie mieliśmy problemów, więcej w ataku pozycyjnym - wyjaśnił.

Spotkanie było fair, ale nie brakowało "gorących" momentów. - Jeżeli w takich meczach nie będzie gorąco, to w jakich ma być? - pytał retorycznie Dujszebajew. - Przez cały rok czekamy na takie spotkania - dodał.

REKLAMA

handballnews.pl

Dodaj komentarz