2016-10-08 13:59:00

Sobota z Pucharem EHF (wyniki)

Rusza druga runda Pucharu EHF. W sobotę rozegranych zostanie jedenaście meczów pierwszej serii. Część rewanżowych pojedynków w niedzielę oraz za tydzień.

Pierwsze sobotnie spotkanie odbyło się już o godzinie 11 polskiego czasu. Odbyło się ono w Bukareszcie i miejscowe CSM pokonało chorwacki RK Zamet. Rano (o 12) grano też w Astrachaniu. Dinamo po pierwszej połowie przegrywało z HC Sporta Hlohovec 13:18, jednak ostatecznie wygrało 33:29. Tak więc w rewanżu wszystko jest możliwe.

Mający za sobą grę w Lidze Mistrzów zespół z Sant Petersburga siedmioma bramkami pokonał tureckie B.B. Anaka Spor. Po bardzo wyrównanym meczu OIF Arendal przegrało u siebie jedną bramką z SCM Politehnicę Timisoara. Jedną bramkę przewagi przed rewanżem będą mieli także prowadzeni przez byłego zawodnika polskich klubów Witalija Nata szczypiorniści ZTR-u Zaporoże. Islandzki Haukar do przerwy prowadził z Alingsas siedmioma bramkami, ale ostatecznie tylko zremisował 24:24.