2018-02-17 20:00:00

Liga Mistrzów: Pogromy w grupie B. Flensburg rozbity w Paryżu

Nie tylko PGE VIVE grało w sobotę w grupie. W dwóch innych spotkaniach było równie ciekawie - PSG we własnej hali pokonało SG Flensburg-Handewitt, a Telekom Veszprem ograł Mieszkowa Brześć.

Spotkanie w Paryżu było wyrównane jedynie w pierwszych minutach, do stanu 4:4, wcześniej goście dwa razy wyszli na prowadzenie. Później na boisku rządzili i dzielili paryżanie. Mistrzowie Francji już w pierwszej połowie prowadzili dziesięcioma bramkami, a po przerwie nawet trzynastoma golami. Ostatecznie PSG wygrało ośmioma golami.

Ten wynik oznacza, że PSG zapewniło sobie pierwsze miejsce w grupie. W tej chwili zespół Zvonimira "Noki" Serdarusicia mają już siedem punktów przewagi nad Flensburgiem i Telekomem Veszprem.

Z kolei mistrzowie Węgier ograli we własnej hali białoruskiego Mieszkowa Brześć. Ekipa Ljubomira Vranjesa wciąż pozostaje w walce o drugą lokatę w tabeli.