2018-02-07 21:00:00

Wróciła Liga Mistrzów! Veszprem przegrało z THW, remis w starciu Mieszkowa i Aalborga

Na ten moment kibice piłki ręcznej długo czekali. Po długiej przerwie wróciła do gry Liga Mistrzów. W środę rozegrano dwa mecze.

Na początek doszło do pojedynku białoruskiego Mieszkowa Brześć z duńskim Aalborgiem. Na początku spotkania prowadzili gospodarze, w pewnym momencie już nawet trzema bramkami. Jednak na przerwę to goście schodzili mając o dwie bramki więcej.

Po przerwie oglądaliśmy bardzo zacięte spotkanie. Obie drużyny grały na zasadzie gol za gol. W ciągu całych trzydziestu minut tylko dwa razy Mieszkow miał więcej niż jedną bramkę przewagi. W tym spotkaniu padł remis, co jest wynikiem sprawiedliwym.

W drugim środowym meczu doszło do prawdziwego hitu. Na przeciwko siebie stanęły THW Kiel i Telekom Veszprem. Spotkania tych drużyn zawsze były bardzo zacięte i nie inaczej było tym razem.

Mecz zaczął się od prowadzenia Węgrów 1:0. I to była ostatnia przewaga "Madziarów" w tym starciu. Z kolei ostatni remis był przy stanie 7:7. Przez resztę czasu "Zebry" prowadziły. W drugiej połowie wydawało się, że Telekom powalczy o punkty, ale dobrze grał Andreas Wolff i to dzięki jego paradom THW wygrało to spotkanie.