2018-01-15 10:40:00
Redakcja

Chrapkowski wskazuje przyczyny remisu: O wyniku zadecydowały ostatnie minuty

Reprezentacja Polski zremisowała z Portugalią 27:27. Tym samym przez gorszy bilans bramkowy zajęła drugie miejsce w turnieju i straciła szansę na grę w mistrzostwach świata 2019.

- O wyniku zadecydowały ostatnie minuty. Popełniliśmy za dużo błędów, mieliśmy sporo strat. Walczyliśmy, ale nie wykonaliśmy zadania, więc jesteśmy zawiedzeni - wskazywał przyczyny porażki Piotr Chrapkowski, kapitan kadry.

W drugiej połowie Polacy prowadzili nawet różnicą dwóch trafień.- Mieliśmy szansę na zwycięstwo, bo prowadziliśmy przez pewien czas. Ciężko powiedzieć coś po takim spotkaniu, bo wszyscy jesteśmy zrozpaczeni, każdy to przeżywa. Może zabrakło chłodnej głowy. Daliśmy Portugalczykom kilka piłek prosto w ręce. Również w pierwszej połowie zagraliśmy słabiej w defensywie - podsumował Chrapkowski.

źródło: zprp.pl