REKLAMA

"Biało-czerwoni" są już w Portugalii. Ostatnie treningi Polaków!

Autor: Redakcja, 11-01-2018, 15:25

Reprezentacja Polski ma jeszcze chwilę czasu na szlifowanie ostatnich elementów w swojej grze. Nasi szczypiorniści trenują w hali, w której zagrają eliminacje.

"Biało-czerwoni" przyjechali do Portugalii we wtorek. Już następnego dnia Polacy od rana rozpoczęli ostatnie przygotowania do eliminacji mistrzostw świata, które rozpoczynają się już w piątek – 12 stycznia.

Turniej kwalifikacyjny odbędzie się w hali Pavilhão Desportivo Municipal da Póvoa de Varzim, która może pomieścić 2500 widzów. Nasi reprezentanci już podczas treningów musieli przyzwyczaić się do całkiem innej nawierzchni, która jest plastikowa. – Jakaś dziwna mata, na której nie mieliśmy, jeszcze okazji grać na takim czymś w Polsce - powiedział Patryk Walczak.

REKLAMA

Polacy skupiają się w przygotowaniach przede wszystkim na rozegraniu. W ostatnich meczach towarzyskich w Hiszpanii podopieczni Piotra Przybeckiego popełnili zbyt dużo błędów, co przekładało się potem na wynik spotkania. – Jest więcej taktyki. Widać, że po uśmiechach chłopaków, że wszyscy są skoncentrowani, ale jeszcze jak na razie też rozluźnieni – mówi w rozmowie z TVP Sport Michał Daszek.

Małe problemy z plecami ma Kamil Krieger, a Michał Daszek leczy jeszcze uraz stawu skokowego, trenując indywidualnie. Na mecze eliminacje wszyscy nasi zawodnicy będą już w pełni gotowi do walki.

Pierwszym rywalem Polaków będzie reprezentacja Kosowa. To spotkanie już w piątek o godzinie 18:15.

wypowiedzi: TVP Sport

REKLAMA

Dodaj komentarz