REKLAMA

Gdzie oglądać mistrzostwa Europy w piłce ręcznej? (Transmisje, streamy)

Autor: Redakcja, 11-01-2018, 09:26

Przed nami mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. W tym turnieju nie zagra Polska, ale na pewno fanów szczypiorniaka ten turniej będzie interesował. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie będzie można oglądać mecze Euro 2018.

W Polsce prawa do transmisji mistrzostw Europy 2018 posiada TVP. Część meczów Telewizja Publiczna pokaże w TVP Sport. Jednak w pierwszych trzech dniach imprezy w tej stacji będzie można obejrzeć tylko mecz Niemcy - Czarnogóra oraz drugą połowę starcia Islandia - Chorwacja. 

REKLAMA

Wynika to z tego, że w tych dniach odbywać się będzie turniej prekwalifikacyjny do mistrzostw świata, w którym gra reprezentacja Polski. I to wydarzenie będzie szeroko transmitowane na antenie TVP Sport.

Sytuacja poprawi się w kolejnych dniach, gdy na antenie TVP Sport będzie można oglądać nawet po dwa mecze dziennie. Dodatkowo część spotkań fazy finałowej będzie można zobaczyć w TVP 3.

 

Co jeżeli danego meczu nie będzie w TVP Sport? Wtedy pozostałe spotkania będzie można śledzić na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej tej stacji.

Pełen plan transmisji w TVP można znaleźć TUTAJ.

Wszystkie mecze będzie można oglądać także na stronie EHF TV. Nie ma jeszcze informacji na ten temat, ale możliwe, że te spotkania, które będą w polskiej telewizji będą tam zablokowane. Jednak na pewno ta platforma będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które przebywają w państwach, w których nie można oglądać Euro. EHF TV można znaleźć TUTAJ.

Okazuje się, że każdy kibic, który ma dostęp do Internetu będzie mógł obejrzeć wszystkie, dowolnie wybrane mecze mistrzostw Europy 2018.

Turniej rozpocznie się 12 i potrwa do 28 stycznia.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Tagi: euro 2018,