2017-11-18 19:45:00
Redakcja

Liga Mistrzów: Vardar nie dał szans mistrzowi Niemiec

Bardzo ważne zwycięstwo zanotowali zawodnicy Vardaru Skopje. Obrońcy Ligi Mistrzów zmierzyli się z Rhein-Neckar Lowen i wygrali 30:26.

Ostatni czas jest bardzo trudny dla mistrzów Niemiec. Przed tygodniem w sobotę zagrali oni mecz w Bundeslidze (wygrany), a następnego dnia polecili do Barcelony i w niedzielę zmierzyli się z Dumą Katalonii. W tym spotkaniu padł remis. W środku tygodnia "Lwy" zagrały w rodzimej lidze z MT Melsungen i przegrały trzema bramkami.

Teraz mistrzowie Niemiec udali się na starcie z Vardarem i musieli uznać wyższość zawodników ze Skopje. Macedończycy od początku spotkania mieli przewagę, a w pierwszej połowie prowadzili już nawet siedmioma bramkami.

Po przerwie gospodarze grali spokojnie i konsekwentnie, dzięki czemu utrzymywali bezpieczną przewagę. "Lwom" brakowało argumentów, aby odrobić straty. W pewnym momencie Vardar wygrywał już 27:20, a ostatecznie wygrał 30:26.

Vardar Skopje - Rhein-Neckar Löwen 30:26 (17:13)