2017-10-15 20:10:00

Liga Mistrzów: Zdecydowane zwycięstwo PSG. Remis THW z Flensburgiem!

W dwóch spotkaniach 5. kolejki Ligi Mistrzów grupy B nie brakowało emocji. PSG pewnie wygrał na wyjeździe z ekipą z Danii i zdobył  kolejne oczka w tym sezonie. Po wyrównanej walce niemieckich drużyn spotkanie zakończyło się remisem 20:20.

Od początku spotkania PSG było na prowadzeniu. Gospodarze musieli gonić wynik i w 15. minucie spotkania zbliżyli się na jedno trafienie do rywala 8:9. W kolejnych minutach jednak zespół z Francji przejmował inicjatywę na parkiecie i konsekwentnie budował swoją przewagę. Po pierwszej połowie goście wygrywali 18:11.

Po zmianie stron gra nie uległa zmianie. Paryżanie utrzymywali swoją wypracowaną różnicę bramkową. Aalborg musiał uznać wyższość rywala i ostatecznie przegrał 26:33.

Aalborg Handball - Paris Saint-Germain Handball 26:33 (11:18)

Od pierwszych minut pojedynek THW Kielc z Flensburgiem był zacięty. Po dziesięciu minutach gry na tablicy wyników był remis 2:2. Ten wynik utrzymywał się aż do 15. minuty spotkania. Gospodarze po zdobyciu trzeciej bramki mocno ruszyli i zaczęli budować swoją przewagę. Do przerwy THW wygrywał różnicą dwóch trafień.

W drugiej połowie gra stała się bardziej wyrównana. W 36. minucie Flensburg doprowadził do remisu 10:10. W 45. minucie gospodarze wygrywali dwoma trafieniami. Dziesięć minut przed końcem spotkania zrobiło się nerwowo, bo Flensburg zbliżył się do rywala na jedną bramkę. Goście jeszcze w 59. minucie remisowali 19:19. Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 20:20.

THW Kiel - SG Flensburg-Handewitt 20:20 (9:7)