2017-08-19 09:25:00

Sparingi: Stal bliska zwycięsta z ZTR-em

W dniach 18-20 sierpnia w Mielcu odbędzie się Memoriał im. Antoniego Weryńskiego o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego i Starosty Powiatu Mieleckiego. W piątej edycji turnieju wezmą udział trzy drużyny z Polski i wicemistrz Ukrainy- ZTR Zaporoże.

Na początek zmagań w memoriale Stal zmierzyła się z ZTR-em. Pierwsze minuty spotkania należały do Zaporoża. Stal jednak nie odpuszczała i odrabiała straty. W 11. minucie podopieczni Krzysztofa Lipki wyszli na jednobramkowe prowadzenie, które utrzymali do końca pierwszej połowy.

Druga część spotkania była bardziej wyrównana i zacięta. Żadna z drużyn nie była w stanie wypracować znacznej przewagi. Mielczanie dobrze grali w obronie i ataku. Z dobrej strony pokazali się także bramkarze Stali. Pod koniec meczu oba zespoły miały okazję, żeby zdobyć zwycięską bramkę, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 29:29.

Niestety Michał Chodara zakończył mecz z urazem.

SPR Stal Mielec – ZTR Zaporoże 29:29 (16:15)

SPR Stal: Wilk 4, Krępa 3, Janyst 5, Skuciński, Rusin, Mochocki 2, Kłoda, Sarajlić 4, Basiak 1, Kawka 4, Wiśniewski, Chodara, Lipka, Cuzić 3, Krupa 3.

ZTR Zaporoże: Severyn, Strelnikov, Akimenko 3, Konstantinov 3, Ganchev 5, Isanchuk, Karamyshev 6, Dereviankin, Artemenko 4, Korielov, Tilte 4, Honcharov, Kravchenko, Zviezdov, Kriuchkov.

źródło: sprstal.mielec.pl