REKLAMA

Pracowity miesiąc przed KSZO. Zawodnicy trenują do nowego sezonu

Autor: Ewa Basak, 08-08-2017, 15:00

Odlewnia Ostrowiec przygotowuje się do przyszłych pierwszoligowych rozgrywek. KSZO będzie sprawdzać swoją formę w turnieju towarzyskim i meczach kontrolnych.

Na samym początku odbyło się spotkanie integracyjne drużyny z Ostrowca. Podopieczni Mariusza Jurasika trenują dwa razy dziennie przez sześć tygodni. KSZO skupiło się na nad siłą i kondycją. Zawodnicy każdego dnia będą pracować na przemian w siłowni i biegać na stadionie lub w lesie, a popołudniu w hali.

Pierwszym rywalem w meczu kontrolnym Odlewni jest Stal Mielec. Spotkanie odbędzie się 9 sierpnia w hali KSZO, a rewanż zaplanowany jest w Mielcu na 23 sierpnia. Kolejnym sprawdzianem formy zawodników jest sparing z zespołem II ligi- Padwą Zamość. Pod koniec miesiąca podopieczni zmierzą się z brązowymi medalistami mistrzostw Polski- Azotami Puławy.

W dniach 18-19 sierpnia KSZO weźmie udział w turnieju towarzyskim w Końskich. Tam drużyna z Ostrowca zagra z gospodarzami- KSSPR Końskie, beniaminkami I ligi z Warszawy i Łodzi oraz AZS-em AWF Biała Podlaska.

Przed rozpoczęciem nowego sezonu szczypiorniści Odlewni zmierzą się 30 sierpnia w Radomiu z tamtejszym beniaminkiem- KS Uniwersytet. Ostatnim etapem przygotowań będzie miniturniej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gośćmi będzie ponownie drużyna z Radomia i SPR Tarnów.

źródło: kszo.info

REKLAMA

Dodaj komentarz