2017-07-28 19:25:00

The World Games: Polacy ulegli reprezentacji Urugwaju

W starciu o 5-8 miejsce Polacy odnieśli porażkę. "Biało-czerwoni" zostali pokonani przez reprezentację Urugwaju 0:2.

W pierwszym secie podopieczni Krzysztofa Kisiela musieli gonić wynik. Polacy nie zdołali odpracować różnicy punktowej i ostatecznie przegrali 16:19. Od początku drugiej części spotkania Urugwaj prowadził. W 4. minucie reprezentacja Polski wyszła na prowadzenie, ale szybko odpowiadali rywale. Końcówka spotkania była bardzo zacięta. Gra układała się na zasadzie bramka za bramkę. W 8. minucie Bartosz Wojdak nie wykorzystał karnego. Polakom zabrakło czasu, żeby odrobić starty i ze zwycięstwa mogli cieszyć się goście.

W sobotę o 7 miejsce Polacy zagrają z reprezentacją Egiptu.

Polska: Fiodor, Adamski 6, Miedziński, Włudarczyk 9, Zakreta, Rupp 3, Wojdak 5, Trojanowicz, Orłowski, Szczukocki, Kożuchowski 6

Polska – Urugwaj 0:2 (16:19, 14:16)