2017-07-27 15:25:00

The World Games: Polacy zdominowali reprezentcję Egiptu!

Podopieczni Krzysztofa Kisiela wygrali swój pierwszy mecz na Światowych Igrzyskach we Wrocławiu. Polacy pewnie pokonali reprezentację Egiptu.

"Biało czerwoni" od samego początku kontrolowali przebieg spotkania. W 3. minucie prowadzili 10:1. Polacy bardzo dobrze spisywali się w obronie, przez co reprezentacja Egiptu miała problemy ze zdobyciem punktu. Błędy wykorzystali „biało-czerwoni” i skupili się na budowaniu swojej przewagi. Polacy wygrali pierwszego seta 26:11.

W drugiej części meczu Polacy nie zwalniali tempa i od razu wysunęli się na wysokie prowadzenie. Łukasz Zakreta bardzo dobrze bronił, ale zdobył także cztery punkty dla drużyny. "Biało –czerwoni" w drugim secie zdominowali reprezentację Egiptu, która zdoła zdobyć tylko siedem punktów. Dzięki zwycięstwu Polacy zdobyli dwa punkty i zajmują trzecie miejsce w grupie A.

W ćwierćfinale reprezentacja Polski zmierzy się z Brazylią.

Egipt- Polska 0:2 (11:26, 7:24)

Polska: Fiodor, Adamski 4, Miedziński, Włudarczyk 2, Zakreta 4, Rupp 6, Wojdak 12, Trojanowicz 4, Orłowski 8, Szczukocki, Kożuchowski 10