REKLAMA

Nielba Wągrowiec u progu przygotowań do sezonu. Bez rewolucji, ale z nowymi szczypiornistami!

Autor: Hubert Gliński, 13-07-2017, 15:56

19 lipca piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec spotkają się na pierwszych zajęciach treningowych przygotowujących do nowego sezonu ligowego. Wągrowczanie podobnie, jak w ubiegłym roku przygotowywać się będą na własnych obiektach.

„Będzie to okres wytężonej pracy, ale będziemy chcieli też jak najszybciej wejść w okres gier kontrolnych”, przyznał Bartosz Świerad.

W planach sztabu szkoleniowego zaplanowane zostały trzy turnieje towarzyskie i od czterech do sześciu gier sparingowych.

W drużynie dojdzie do pewnych zmian. Wśród nowych szczypiornistów na pierwszym spotkaniu po wakacyjnej przerwie stawią się Bartosz Witkowski i Mateusz Golczyński. Witkowski to piłkarz ręczny występujący na pozycji kołowego. Obowiązki czynnego zawodnika łączyć będzie z funkcją drugiego trenera. W szeregach Żółto-czarnych oglądać będziemy również Mateusza Golczyńskiego, to uniwersalny gracz przymierzany go gry na skrzydle, jak i na środku rozegrania. Szeroki skład Nielby uzupełnią wychowankowie wyróżniający się w grupach młodzieżowych.

„Z paroma zawodnikami trwają jeszcze rozmowy. Myślę, że to kwestia kilku dni i będziemy mieli zamkniętą kadrę” - zakończył

Źródło: inf. własna

Fot. Jacek Głów

REKLAMA

handballnews.pl

Dodaj komentarz