REKLAMA

Michał Daszek podpisał nową umowę z Wisłą Płock!

Autor: Redakcja, 18-05-2017, 12:08

Skrzydłowy Orlen Wisły, Michał Daszek przedłużył wygasającą za rok umowę z płockim zespołem. Teraz już wiadomo, że reprezentant Polski zostanie w "Nafciarzach" przynajmniej do 30 czerwca 2021 roku.

- Przedłużenie kończącej się w 2018 roku umowy Michała Daszka było dla nas oczywistym priorytetem – mówi prezes SPR Wisły Artur Zieliński - Cieszę się, że znaleźliśmy porozumienie w sprawie nowego kontraktu i Michał pozostanie z nami jeszcze w sumie przez cztery sezony. Myślę, że o sportowych walorach Michała nikogo nie trzeba przekonywać, ale dla nas ważne jest również, aby budować DNA naszego zespołu, a dzisiaj trudno byłoby sobie wyobrazić ORLEN Wisłę bez niego.

Michał Daszek ma 25 lat, w "Nafciarzach" występuję od 1 lipca 2014 roku. W obecnym sezonie w 29 meczach PGNiG Superligi rzucił 91 bramek, do tego dołożył 28 trafień w 14 meczach Ligi Mistrzów.

- Jeśli trzy lata temu dostałbym propozycję z SPR Wisły jeszcze raz, ani chwili bym się nie wahał – powiedział Michał Daszek po podpisaniu nowego kontraktu. - Te trzy lata dały mi bardzo dużo. Jestem wdzięczny wszystkim osobom pracującym w klubie: trenerom, z którymi miałem okazję współpracować przez ten czas, bo dzięki nim zrobiłem postęp sportowy, sztabowi medycznemu oraz wszystkim osobom pracującym w klubie, którzy dbają o to, abyśmy skupiali się tylko na treningach i meczach - wyjaśnił skrzydłowy.

źródło: inf. prasowa

REKLAMA

Dodaj komentarz